Crossfire

Valla ben her şekilde giderim. Hiç farketmez.Koltukta,yerde,ayakta,muavin koltuğunda,bagajda,olmadı arabanın tepesine bağlarsınız..Bi de elime kamera verin de eğlencelik bişeyler çekeyim :D

Nightwolves demiş ki:
:twisted: NIGHTWOLVES, 21 Kasım CROSSFIRE İzmir konserine tur yapıyor. :twisted:

:twisted: NIGHTWOLVES olarak CROSSFIRE ile birlikte yolculuk yapıp, yeni şarkılardan oluşan parça listesi ile sağlam bir performans izleyerek geri döneceğiz.
:twisted: Konser için 20 Kasım cumartesi gecesi geç saatlerde Ankara'dan yola çıkılacak. Öğlene doğru İzmir'e varmış olacağız. Konserden hemen sonra da Ankara'ya dönüş var, tahmini olarak pazartesi sabah 05.30 ile 06.00 arası Ankara'ya varmış olacağız.
:twisted: Araç, Stüdyo Raven'dan kalkacak ama güzergah üzerinden binmek de mümkün.

Araç 2004 model Volkswagen Volt. Televizyon, kalorifer, klima var. Özellikle klima ve kalorifer var.
Geçen İzmir konserinde Şubat ayı sabaha karşı Afyon'dan geçerken büzüğümüz büzüşmüştü. :LOL: Şoförümüz de sağlamdır ayrıca, Yusuf Abi (Ankara Anadolu Lisesi) :LOL:

Ücret : Gidiş + dönüş + konser bileti 20 milyon TL.

:twisted: İlgilenenler en kısa zamanda [email protected] adresinden, buradan forumdan ya da Deniz'e (Rebel) 0533 221 7757'den telefon yolu ile ulaşabilir.

:twisted: UYARI : YER SINIRLIDIR, gelmek isteyenler en kısa zamanda bizimle iletişime geçsin.
:twisted: Son başvuru tarihi 15 Kasım.

Ben de geliyorum yaaa... O kadar Fan Club'lık yaptık bugüne dek, bir şehir dışı konseri görelim, şöyle bir grupla turlayalım değil mi yaaa ;)

Turda yer kalmamıştı zaten ama ne yazık ki konser mekanından kaynaklanan bir sorun nedeni ile (mekanın dolu olması sanıyoruz) konser iptal oldu.
Dolayısı ile tur da iptal oldu.
Fakat yoğun ilgi gösterdi ki; bir daha 13 kişilik değil 20 ve daha üzeri kapasiteli bir araba ile gideceğiz CROSSFIRE için Ankara dışı konserlerine...

CROSSFIRE
26 Kasım - Cuma
ODTÜ Mİmarlık Amfisi

Hasta ve yaşlılar gelmesin...
Çocuklarınızı evde bırakın da gelin...
Çünkü NIGHTWOLVES orada olacak...

banner.jpg

Kısmetse ODTÜ'de coşarız. :cry: Olsaydı iyidi be şu İzmir - Antalya konserleri. Yeni parçalar da var, yeni cover da var, süper olacaktı herşey, çok eğlenecektik, çoookk :LOL:
ODTÜ'de eğleniriz artık.

CROSSFIRE - 26 Kasım cuma - ODTÜ Mimarlık Amfisi

ODTÜ Metal Günleri kapsamında Northern Lights ve Magick ile birlikte sahne alınacak ve playlistte albümde yer alacak olan, daha önce canlı çalınmamış parçalara da yer verilecek. Ayrıca cover var, o da yeni, çok da sağlam...
Ne olduğunu sormayın, gelin görün ya da gelmeyin, konserden sonra buradan okur okur kafanızı duvarlara vurursunuz. ;)

banner.jpg

KONSER İÇİN SERVİS VAR...

Stüdyo Raven'dan kalkacak büyük bir otobüs, yol boyunca kimi duraklardan gelmek isteyen seyircileri toplayacak. Aşağıda servisin güzergahı ve hareket saatleri yazılı, ilgilenirseniz ODTÜ'ye girişte de herhangi bir sorun yaşamazsınız... :twisted:

10.00 - Stüdyo RAVEN
10.10 - Akün Sineması önü (Atatürk Bulvarı)
10.20 - Milli Kütüphane (Eskişehir Yolu)
10.20 - Armada (Eskişehir Yolu)
10.30 - ODTÜ, A1 kapısı (Eskişehir Yolu)

11.00 - Soundcheck
13.30 - Kapı Açılış
14.30 - Konserin başlangıcı

17.00 - CROSSFIRE

banner.jpg

ODTÜ'ye GİRİŞ

Konsere ODTÜ dışından gelecek izleyiciler, dinleyiciler, takipçiler için o güne özel davetiyeler hazırlandı.
ÜCRETSİZ davetiyleriniz ile BELİRTİLEN SAATLERDE konsere geldiğiniz takdirde içeri girişte ODTÜ kapısında sorun yaşamayacaksınız.
ÜCRETSİZ davetiylerinizi Cumartesi gününden itibaren aşağıdaki noktalardan edinebilirsiniz.

Hayri Plak - Zıd Müzik - Rock Store - Shades
Stüdyo Raven - On'a On Cafe - RS Cafe - Orta Dünya Cafe
Kıvılcım Müzik - Zuhal Müzik - Trio Müzik - Planet Müzik
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

banner.jpg

Rebel_Werewolf demiş ki:
On0e_SiFFreDDi demiş ki:
kaya ve kaan abidendir hrlde... gecen sene her haftasonu ordaydim :idea: olabilir..

Ahaa :LOL: Şu müthiş Pantera'ları sen çiziyordun değil mi :LOL:

hehe :) ya evet aslinda can abide crossfirein karikaturunu istedi 5 ay once! :oops: ya cok ayip oldu ozur dilerim :cry: ... hmm bi ugramam lazim..
26sinda umarim gelebilirim! sizleri cok sevioruzzz.. gruptaki herkeze sonsuz saygilar...
Tatili degerlendirin zoR bulunuyor bu sey...

Selam, Deniz ben. Valla 26'sındaki konsere kesinlikle bekliyoruz.
Orada ayrıca görüşelim konserden sonra, konuşuruz ;) Dert etme sen karikatür olayını ;) Ayıp olmamıştır kimseye ;)

Rebel_Werewolf demiş ki:
Selam, Deniz ben. Valla 26'sındaki konsere kesinlikle bekliyoruz.
Orada ayrıca görüşelim konserden sonra, konuşuruz ;) Dert etme sen karikatür olayını ;) Ayıp olmamıştır kimseye ;)

Tesekkurler, mutlaka eger o gun onemli birsey yoksa burdakileri toplayipta gelcez hehe :twisted:
sizlere basarilar simdiden, umarim bi ara gorusuruz.. ozledim sizleri!
:x Vulgar Display of : Onur :x

Gel tabii... Davetiyeler de dağıtıldı zaten bilimum yerlere...
Olmayanlara da bayramdan sonra dağıtılır elbet. :LOL:
Bu arada;
DAVETİYE denen meret aynı zamanda ÇIKARTMA, atmayın, konserden sonra da işe yarar :LOL:

Bugün itibariyle davetiyeleri(davetiyeye pek benzetemedim ama :D ) almış bulunuyorum.Artık yapacak tek şey konser alanında Suuunndaaaayyyy diye bağırmqak :twisted:

Geri