Crossfire

Hiç olmuş mu, böyle didişmek yakışık almış mı :kicsalla
Bu konu ile ilgili olarak sizleri kendi forumumuza davet ediyorum. Orada gelin, cümbür cemaat didişelim. ;)

Burada da CROSSFIRE ile ilgili yazılar yazılır, fena mı...
banner.jpg

Adam toplayıp geliorum forumlara bittinis olm bittinis :D
Spitcinin vurdugu yerde gul biter be spitci spitciyi dofermi hiç aman ne olur kavga cıkmassın dostluk bozulmasın demi zaten kapitalizmin bisi iyice izole ettigi , bencillestirdigi su zamanda biraz olsun bisiler paylasıoruz muzik olsun sohbet olsun bunu da kaybedersek ne olur bizim halimiz diğmi efenim :bilmem

Of of,şimdi radyoda(rs) yeni parçaları dinledim.Galiba kapanışta çalan parçayı ODTU'de de çalmışlardı ama tam anlayamamıştım.Neyse albüm çıksa da alsak,yoksa dayanıcam Raven'ın kapısına :) (Kaan abi var gerçi,zor gibi gözüküyo :) )

Ulan hep de bizim dinlemediğimiz zaman olur bu radyoda çalma işi.
Aslında denecek birçok şey var bu radyo konusunda ama neyse...

Pek yakında Crossfire konserleri başlıyor umarız.

Gelmek isteyenler için Ankaradan tur var...
Tüm Ankara dışı CROSSFIRE konserlerine olduğu gibi 8)

GİDİŞ DÖNÜŞ + KONSER BİLETİ = 50 ytl
Cumartesi gece Ankara'dan yola çıkacağız. Pazar sabah üzeri, öğlene doğru İstanbul Taksim'deyiz. Ankaralı gruplar ile birlikte keyifli bir yolculuk olacak.
Gelmek istiyorsanız en kısa zamanda bize Turk Rock özel mesaj, NIGHTWOLVES forum ( http://nightwolves.crossfirenet.com ),
mail ( nightwolves@crossfirenet.com ) ya da telefon yolu ile ( Deniz 0533 221 7757 ) ulaşın.

banner.jpg

Ankaralılar için devamı da var ;)
İşte ilk fan kulüp etkinliğimiz.
NIGHTWOLVES gururla sunar:

NIGHTWOLVES Metal Attack Party

CROSSFIRE
KARAKEDİ
SOULITARY
ARCANE

Tarih : 27 Şubat 2005 (pazar)
Kapı Açılış : 14.30

Yer : Gölge Bar (SSK İşhanı Kat 2)
Giriş : 5 YTL
Afiş çok yakında. :metalhead

banner.jpg

İşte budur!!! :taptim
Konser budur!!! :taptim
Son zamanların en bomba konseri olacak bence.
Crossfire ve Courtyard bir arada!!! :metalhead
Soulitary ve Arcane'i de ilk defa izleyeceğim bu sayede... :metalhead

İşin aslı Manowar party, Thrash party ve diğer bu tarz küçük etkinlikler doldukça, seyirci çektikçe ve tabii ki devamında da barlara para kazandırdıkça; Biziz ya da Gölge gibi barlar da kapılarını hem metal müziğe, hem de bu tarz amatör yapılı ama sağlam etkinliklere daha çok açacaktır. Emin olun o zaman daha sıcak yaklaşacaklarıdır.
Bu tarz konserlerin sayısı artacak.

Piyasayı tabandan ateşlemek gerekiyor. Madem büyük konserler dolmuyor, o zaman küçük çaplı konserler yapılır ve zaman içerisinde büyüye büyüye Saklıkent ya da daha büyük sahnelere taşınırlar.
Bir de bu boyutu var olayın :roll:

Kısacası, gitmek gerek bu konsere ;)

Umarız konser dolar da Mart ortalarına doğru şöyle sağlamından bir tane daha çakarız ;)
Bunun kar etmek ile alakası yok, tüm gelir mekana kalıyor.
Önemli olan mekan sahiplerine daha fazla destek olmaları için istenirse katılım olabileceğinin gösterilmesidir ;)

banner.jpg

Nightwolves demiş ki:
Umarız konser dolar da Mart ortalarına doğru şöyle sağlamından bir tane daha çakarız ;)
Bunun kar etmek ile alakası yok, tüm gelir mekana kalıyor.
Önemli olan mekan sahiplerine daha fazla destek olmaları için istenirse katılım olabileceğinin gösterilmesidir ;)

banner.jpg

Aslında yine sticker gibi birseşler hazırlarsanız daha iyi olur diye düşünüyorum,hem kalıcı olabiliyor(duvarlarda :twisted: ),hem de yeni albümün tanıtımı gibi olur bu sefer.Ne dersiniz :?:

Geri