Senkop Müzik Alışveriş Rezaleti !..

Bana akıl verecek yetkinlikte birisi olduğunuzu sanmıyorum. Fikirlerinizi ve aklınızı kendinize saklayın lütfen 👋 Sizden akıl ve fikir istediğimi hatırlamıyorum !.. 👋

Zafer abi gayet müzisyen olarak bilgili kültürlü biridir. Kendisiyle bir kere bile görüşmedim ama ona rağmen bir şey sorsam hemen cevap verir konuşur. Yaş ayırt etmez. Dediğin çok yanlış.
Geçenlerde zuhalin indiriminden 600tl ye mxr stereo chorus aldım ve bozuk çıktı. Sesi distorte edip duruyor. Sorgusuz sualsiz geri almak istediler ( başka ürünle değişim de teklif ettiler kabul etmedim) Ücretsiz kargo ile geri aldılar param da elime yeni ulaştı. 8 Mayıs siparişimin günüdür. Bugün ise 29 Mayıs. Para elime yeni ulaştı.

Muazzam bir kargo yoğunluğu yokmuş gibi bir de indirimden ötürü enstrüman yetiştiyorlar. Belki bir çoğu evden çalışıyor dükkanda 1-2 kişi var.
Zaten telefon çekmiyor operatörler suçu birbirine atıyor.

Siz sipariş veriyosunuz ürün hemen elinize geçiyor. İade oluşturuyorsunuz ve paranızı alıyorsunuz(daha ürün onlara gitmeden). Bu muazzam bir hız bu pandemi döneminde. Lütfen artık laf dalaşına girmeyin kimseyle. Zira bu forum çok eski ve veya saygıdeğer müzisyenlerin olduğu bir yer. Ve çoğu da size cevap vermiş. Artık şu şapkanızı bi' önünüze çıkarır mısınız?

Zafer abi gayet müzisyen olarak bilgili kültürlü biridir. Kendisiyle bir kere bile görüşmedim ama ona rağmen bir şey sorsam hemen cevap verir konuşur. Yaş ayırt etmez. Dediğin çok yanlış.
Geçenlerde zuhalin indiriminden 600tl ye mxr stereo chorus aldım ve bozuk çıktı. Sesi distorte edip duruyor. Sorgusuz sualsiz geri almak istediler ( başka ürünle değişim de teklif ettiler kabul etmedim) Ücretsiz kargo ile geri aldılar param da elime yeni ulaştı. 8 Mayıs siparişimin günüdür. Bugün ise 29 Mayıs. Para elime yeni ulaştı.

Muazzam bir kargo yoğunluğu yokmuş gibi bir de indirimden ötürü enstrüman yetiştiyorlar. Belki bir çoğu evden çalışıyor dükkanda 1-2 kişi var.
Zaten telefon çekmiyor operatörler suçu birbirine atıyor.

Siz sipariş veriyosunuz ürün hemen elinize geçiyor. İade oluşturuyorsunuz ve paranızı alıyorsunuz(daha ürün onlara gitmeden). Bu muazzam bir hız bu pandemi döneminde. Lütfen artık laf dalaşına girmeyin kimseyle. Zira bu forum çok eski ve veya saygıdeğer müzisyenlerin olduğu bir yer. Ve çoğu da size cevap vermiş. Artık şu şapkanızı bi' önünüze çıkarır mısınız?
İade edilen paranın hemen bana ulaşması Senkop Müzik başarısı değil çalışmakta olduğum bankanın işlem hızıdır. Firma direkt benim hesabıma havale/EFT yapmadı hoş. Bu forumdaki kişilerin de verdiği fikirlere ihtiyacım yok. İhtiyacı olan istediği fikri almakta özgür ama. Başka firmayla yaşamış olduğunuz süreç bu başlıktaki firmayla yaşanmadığı için vermiş olduğunuz örnek de çok saçma olmuş. Siz de fikirlerinizi kendinize saklayın. Benim işime yaramazlar 👋👋

İade edilen paranın hemen bana ulaşması Senkop Müzik başarısı değil çalışmakta olduğum bankanın işlem hızıdır. Firma direkt benim hesabıma havale/EFT yapmadı hoş. Bu forumdaki kişilerin de verdiği fikirlere ihtiyacım yok. İhtiyacı olan istediği fikri almakta özgür ama. Başka firmayla yaşamış olduğunuz süreç bu başlıktaki firmayla yaşanmadığı için vermiş olduğunuz örnek de çok saçma olmuş. Siz de fikirlerinizi kendinize saklayın. Benim işime yaramazlar 👋👋

insanlar fikirlerini kendine saklayacaksa sen ne diye yazıyosun foruma. Hemde yeni üye olmuşsun, bi yere yazayım şunları dercesine yer aramışsın resmen

insanlar fikirlerini kendine saklayacaksa sen ne diye yazıyosun foruma. Hemde yeni üye olmuşsun, bi yere yazayım şunları dercesine yer aramışsın resmen
Ben başımdan geçen süreci yazdığımda kimseden fikir beyan etmelerini istemedim 😃 Öyle bir isteğim olmuş mu ? Yazılanları okuyarak anlayamıyor musunuz ? Ben mi dedim görüş belirtin diye,ben mi zorladım fikirlerinizi söyleyin diye ? 😃

Bana akıl verecek yetkinlikte birisi olduğunuzu sanmıyorum. Fikirlerinizi ve aklınızı kendinize saklayın lütfen 👋 Sizden akıl ve fikir istediğimi hatırlamıyorum !.. 👋

Zafer ile tanışma fırsatım oldu, kendisi çok yardımsever bir müzik insanıdır. Bu tarz bir yaklaşım hoş olmamış gerçekten.
Sadece senin için söylemiyorum, forumda bu tarz konuşmalar gördüğümde kendi adıma rahatsız oluyorum. Bir noktada paylaşmak istedim artık.
Hepimiz müzik sever insanlarız, hiçbir ortak noktamız yoksa bile müzik var ve sadece bu bile birbirimize karşı biraz hoşgörülü olmamız için yeter.

Zafer ile tanışma fırsatım oldu, kendisi çok yardımsever bir müzik insanıdır. Bu tarz bir yaklaşım hoş olmamış gerçekten.
Sadece senin için söylemiyorum, forumda bu tarz konuşmalar gördüğümde kendi adıma rahatsız oluyorum. Bir noktada paylaşmak istedim artık.
Hepimiz müzik sever insanlarız, hiçbir ortak noktamız yoksa bile müzik var ve sadece bu bile birbirimize karşı biraz hoşgörülü olmamız için yeter.
Bana yazmış olduğu konuşma tarzına uygun olarak ben de ona o tarzda cevap verdim. Sadece benim yazdığımı okumayın onun yazdığını da okuyun. Ona kalmamış bana akıl vermek... 👋

when some cringyafdude tries to use the word cringe ...

Müzisyenler olarak parayı sokakta bulmuyoruz. Zor şartlarda kazandığımız paralarla yaptığımız alışverişlerden memnun kalmak,bu gibi sıkıntılar yaşamamak,sorumsuz müzik marketler yüzünden çok istediğimiz ürünleri geri iade etmek zorunda kalmak istemiyoruz !..

Müzisyen mi hukukçu mu? Kafam karıştı, tam olararak bir fa diyez bemol vakası.

Ben başımdan geçen süreci yazdığımda kimseden fikir beyan etmelerini istemedim 😃 Öyle bir isteğim olmuş mu ? Yazılanları okuyarak anlayamıyor musunuz ? Ben mi dedim görüş belirtin diye,ben mi zorladım fikirlerinizi söyleyin diye ? 😃

Abi madem kimseden fikir beyan etmesini istemedin neden buradasın ki öyleyse? Lütfen göz kanseri emojilerini de al ve insanlara pasifagresif şekilde sataşabileceğin amcalar facebook gruplarında takıl. Burada açılan her başlık altında insanların fikir belirtmeye hakkı var. Sen başından geçeni anlatıyorsan insanlar da yazar. Senin günlüğün değil, sorgulanmaz sözlerinin işlendiği kutsal yazıtlar değil bu başlıklar, bu forum.

Yani çok istiyorsan toplanak allah diyek ama lütfen kirletme şu forumu, anasayfada tepeden inmeyen boş bir başlık görmekten yoruldum. Bak aşağıya bi fotoğraf ekliyorum iyi incele. Bi metal kutu içinde bi metal alet varsa, kargolanırken yaşanacak sarsıntılar sonucu sürtünme ile olur böyle şeyler. Darbe aldığında daha da ciddi olaylar yaşanabilir. Mağazadan temiz çıkan bir ürün yolda bu hale gelebilir. 2 kere de olabilir. Attığın fotoğraflarda da bundan fazla birşey yok. Kullanıma bağlı potanslarda kozmetik deformasyon falan olsa anlarım yine bir nebze de. YOK ABİ YOK YANİ NEDEN KASIYORSUN BU KADAR, FİRMANIN YAPTIĞI YANLIŞ HİÇBİRŞEY YOK. Onlarca kutu açılış görseli inceledim hiçbirinde aleti sabit tutan bir sünger yok. Üstelik bazen bunlar olsa bile yine yaşanabilir kargo sırasında. Teneke kutuyu en dirayetli noktasından eğebilecek darbe pedala neler neler yapar denk gelse.

Neyin peşindesin bilmiyorum ama yeterince açık izah ettiğimi düşünüyorum. Ticaret etiği anlamında zaten yazıldı sayfalarca, adamlar yapılabilecek en makul şeyi yapmış bir de "O benim bankamın hızlılığı adamlarla bi alakası yok" diyorsun. Adamlar iade onayını vermeseydi tüketici mahkemesinin kantincisiyle bilader olana kadar sürününce anlardın kimin işini düzgün yaptığını. İşin ticari olmayan, pedalla alakalı yaşanabilirdiğe dair kısmın açıklaması yukarıda, fotoğrafları aşağıda, kavrayana kadar in çık idrak et artık nolur. Sonrasında da lütfen konuyu kapat ya da moderasyon şu saçmalığı anasayfadan düşürsün, kavgasını vermek isteyen girip devam etsin. Bİ SAL ARTIK BE ABİ.

YTECH2190439.jpg
MmYxMTQxYjdlMzNlOGY5Nzc4MjFlMTcyNGZjYzVmYWYU_qlxbKuM_9cphfEVeJjIaHR0cDovL21lZGlhLmFkc2ltZy5jb20vZTNjM2M0MjQ2NTQ2ZmMzMDUzM2MyNTM5MTRkZWM5N2IyOTlhMmYyMmY1ODQ0NGMxNzU0Njg4OGYyY2JhZTc5ZS5qcGd8fHx8fHw3MDB4NTI1fGh0dHA6Ly93d3cuYWR2ZXJ0cy5pZS9zdGF0aWMvaS93YXRlcm1hcmsucG5nfHx8.jpg

Bu üçüncü ve son mesajım olacak. Sizin niyetiniz baştan belliymiş, ona göre yazayım.

6 sayfa boyunca takındığınız yırtıcı tavır/tutuma, burada yer yer size destek olan kişileri bile içine katarak saçtığınız yaftalamalara ve genellemelere, “sadece ve en çok ben biliyorum” krizlerinize, amansız etiket sevdanıza, bıkmadan usanmadan devam ettirdiğiniz ajitasyon ve demogoji düsturunuza bakınca bir yerlerden acayip tanıdık geliyor ya, hadi neyse.

Fakat aynı zamanda gördüklerim beni bir yandan mutlu etti; şu ortamda bir şeylerin olumlu yönde ne kadar değişip geliştiğini görebildim. Geçmişte yaşandığı gibi kimse bilinçli kışkırtmalarınıza düşmedi, kendini kaybedip öfkeyle, hakaretle size saldırmaya yeltenmedi, ihtiyaç bile duymadı.

Buna karşın siz sırf objektif bakabiliyor, sizin istediğiniz ağızla konuşmuyor diye insanları aşağılayıp fikirlerini ve hatta şahsiyetlerini itibarsızlaştırmaya debelendiniz. (Yahu daha da bir tanıdık geldi şimdi) Ama olduramadınız bir türlü, avazınız çıktığı kadar tepinseniz de karşınızda mantıkla, sağduyu ve saygıyla konuşan insalar buldunuz. Bu sebeple muhtemel ki (güç kavramını da nasıl algıladığınızdan yola çıkarak) iyice tozuttunuz. Size dönüşmemenizi tavsiye ettiğim şeyi hatırlıyor musunuz, unutun gitsin. Böylesi daha eğlenceliymiş.

Geleneği bozmayayım; şimdiye kadar ne bir mağazasından alışveriş yaptım, ne de tek bir çalışanını tanırım, kendilerine böyle bir müşteri profiliyle boğuşmak durumunda kaldıkları için buradan sabır diliyor, geçmiş olsun demek istiyorum.

Geri