Hangi pedalı&prosesörü alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

tele76 demiş ki:
Selamlar Vox Tunelab LE almayı düşünüyorum görüşlerinizi alabilir miyim?
Le Değilde Tonelab Se var bende.Sanırım Le de tek expression pedalı var benimkinde çift.Başka bir farkları yoksa kesinlikle tavsiye ederim.Bir kere Ses digital gelmiyor,tüplü olması bunda çok büyük etken.analoga alıştıysan hiç sorun çekmezsin çünkü ayarlar analog gibi resmen.Bence en büyük sorun taşımak,biraz büyük ve ağır,yanında gelen çantada bence çok korunaklı ve sağlam değil.O yüzden sürekli taşımayı düşünüyorsan biraz sorun çekebilirsin.Ha dersenki benim arabam var,atar içine gezdiririm o zaman eyvallah.tavsiye edilir 😀 😀

eyw saol ewt le de tek pedal var se den pek bi farkı yokmuş pedal harici bende gnx 1 vardı dün aleti kurcaladım ve gnx ten sonra ilah gibi geldi almayı düşünüyorum

eyw saol ewt le de tek pedal var se den pek bi farkı yokmuş pedal harici bende gnx 1 vardı dün aleti kurcaladım ve gnx ten sonra ilah gibi geldi almayı düşünüyorum

Selam beyler suanda cok iyi değilim ama ilerde biraz daha iyi oldugum zaman distortion için marshall jackhammer delay için boss dd_3 hafif
tonlar için emin değilim ama vox brit boost pedallarını alayımmı birde hafifi tonlar icin vox brit boost yerıne ne onerebilirsiniz? Birde sizce bu 3pedal kullanmak mı daha ıyı yoksa sadece bossgt_8 mı?Bir soru daha bu pedallar sayesınde kurban malt gıbı grupların tonlarını yakalayabilirmiyim?teşekkürler şimdiden

Selam beyler suanda cok iyi değilim ama ilerde biraz daha iyi oldugum zaman distortion için marshall jackhammer delay için boss dd_3 hafif
tonlar için emin değilim ama vox brit boost pedallarını alayımmı birde hafifi tonlar icin vox brit boost yerıne ne onerebilirsiniz? Birde sizce bu 3pedal kullanmak mı daha ıyı yoksa sadece bossgt_8 mı?Bir soru daha bu pedallar sayesınde kurban malt gıbı grupların tonlarını yakalayabilirmiyim?teşekkürler şimdiden

Monster_YGT demiş ki:
peki diğer efektleri falan nasıl kullanıyoruz mesela wah ( varsa tabi 😀 ) drive den clean a geçmek istiyoruz bu gibi şeyler biraz yardımcı olursanız sevinirim 🙂

wahh ya sen git al pedalı anlıcaksın ne demek istediğimi çok kolay kullanımı clean dan overdrive a geçişlerde ztn genelde yanyana koymuşlar hafızaya 😀

abi analog un var mı,derdin var yahu 🙂 bende isterim şuralarda mxr 10 band eq, dd6, bf3 , tr2,ce5 vss olsun ama arabirimdi,güç kaynağı idi. ohoo valla alıcan bi gt8 ya da şu zoomdan biticek olay. 🙂 çok sinameki konuştum. 😀

umut abi xt live i 400 artı 100 kargo ile yurtdışından yolluyo galiba.. gt-8 de 450 artı 100 diyelm.. sizce hangisini almalıyım hem fiyat hem özellik açısından karşılaştırırsanız sevinirim.. çok kafam karışık analog tada gözüm yok değil 😀

Geri