SX gitarlar hakkında

• Konuyu açan Konuyu açan the_rocker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Burada hepimiz 15 yaş civarındayız.. sorun yok..

hayır Telede hareket yok. Sonunda kendi telemi kendim yapacağım billa.. Diğer sitede bu konuda bir "Gitar projesi" başlığı buldum (Wolwox adlı arkadaşın başlattığı).. Çok ilgimi çekti.. Internette aradım ve epey bir Telecaster CAD dosyası (SWF) buldum.. Benim burada CNC de agaç modelleme yapan bir tanıdık var.. Autocad dosyası olduktan sonra hiç sorunsuz yapılabileceğini söyledi.. Acaba olurmu diye düşünüp duruyorum..

Bu evlatta benim ucuz yollu Sx Alder Natural stratım 🙂 Köprüde Seymour Duncan Hot Rails SHR-1b. Middle ve neckte Japon Fender 67 strattan çıkma iki tatlı manyetik bulunmakta. (@Clamper ' in emekleri büyük tabi 🙂 ) Telleri low action kullanmama rağmen sap ayarı uğraştırsada sağlam ayar tuturunca en ufak cızlama yapmadı.

2Y7L8O.jpg
BRXJDG.jpg

ZANv7z.jpg

Son düzenleme:
yigit @ygtcskn abi çok yakışmış yıldızlar valla ya 🙂 her defasında gitarını hatırlayıp ahhh çekiyordum fotoğrafı koyman iyi oldu daha da içimi sızlatacak 😀 daha alamadım ben stratı.

Ne zaman istersen buluşalım çal dostum ayıpsın 😀 3 ve 5. perdeye büyük yıldızları taktım neden öyle yaptım bilmiyorum bi anlık göz zevkime iyi gelince 😀

şimdi fark ettim boyut farkını 😀 hiç kötü durmamış 🙂 bende stratı sattım (meksika manyetikli olanı).yarın muhtemelen SX amerikan alder almaya gideceğim 😀 birde üstüne fender 57/62 gelecek gibi 😀

Arkadaşlar benim de sx tele ash na geldi bugün garageband ile denedim şimdilik. Inanılmaz bir iş çıkarmış adamlar cayır cayır tele tonu alıyorum estetik ve işçilikte harika 380 tl ye bu tat herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Geri