SX gitarlar hakkında

• Konuyu açan Konuyu açan the_rocker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

İlk modifiyem 😀 Hiç beğenmediğim vintage tarzı string guide ları şu yavrucaklarla değiştirdim 😀 Ebayde 1-2 dolar china versiyonları, genuine fender 17 dolara geliyor set kargo dahil.bence bunlar iş görür.Çok önemli not, vidayı, gitarın orjinal vidasını kullanın.Başka bir gitara takarken çok sıkmadığım halde çat diye vidanın başı koptu, gerisi içerde kaldı.Dikkat.Çok aşırı dandik çin işi string guide ların vidası, kendi orjinal vidası daha sağlam.

Dosyalar

• IMG_20141231_123259.webp
    IMG_20141231_123259.webp
    31.9 KB · Gösterim: 422
Fakir telesi diye bir basligin acilmis oldugunu hem de epey bir sure once ama kimsenin ragbet etmemis oldugunu hatirlatayim..

Bu arada baktim yapi kredi puanlarim birikmis degerlendireyim yoksa bu bankacilar ic edecekler nasil olsa dusuncesi ile gittim hizlialdan belese bi de Sx tele aldim ..

Allah bana akil fikir versin ... Amin..

Arkadaşlar Sst alder ile sst ash arasında belirgin ne farklar var ? yani 100 lira fazla vermeye değer mi ash için ? düşünceleriniz nelerdir, şimdiden yeni yılınızı kutlarım

sx marka gitarlar asla iş görmez. Çok iyisindir şahane tuşen vardır bi nebze kendi çalışınla adam edersin ama asla ton alamazsın istediğin konforda çalamazsın. Kaldı ki ben Bu ülkeye gönderilen harbi markalara bile güvenmiyorum. Yolun başındayken kastıran gitarlar seni bu işten soğutur.

sx marka gitarlar asla iş görmez. Çok iyisindir şahane tuşen vardır bi nebze kendi çalışınla adam edersin ama asla ton alamazsın istediğin konforda çalamazsın. Kaldı ki ben Bu ülkeye gönderilen harbi markalara bile güvenmiyorum. Yolun başındayken kastıran gitarlar seni bu işten soğutur.

Harbi markalar (Gibson, Fender USA, Ibanez Jem, Musicman vs) Türkiyeye gönderilen mallara özel üretim mi yapıyorlar ? Yada oturup aradan seçip bunu Türkiyeye gönderin mi diyorlar ? Hakikaten bilmediğim için söylüyorum.

GENEL ANLAMDA İHRACAT İŞLERİNDE ÜLKELERİN KALİTE STANDARTLARI GENELDE BİRBİRİNİ TUTMAZ. Türkiyedeki akıllı telefonların bile çoğu orijinal memleketlerinden hatta avrupadan kalite olarak uzun ömürlülük olarak farklılıklar gösterir. Komplo teorisinden ziyade karşılaştırma yaparak edindiğim bir tez dir çürütülebilir tutup ölümüne iddia ediyorum diyemem ama Tabi ki Gibson çok müthiş bir marka ama üretilirken nerelere gideceği belli olan üretimler bunlar. Burda Tünel ve türkiye distribitörleri fiyatları köstürüyorlar yaptıkları tek şey bu. Bizde vaaay diyoruz. Tekel olmuş adamlar içeri pena almak için girsen ana avrat sövmüşsün gibi davranıyorlar. 50 binliralık alışveriş yapıcam de yüzüne bakmazlar.

Geri