Trio Party - Ankara

Çağlar kişiliğiyle olsun,müzisyenliğiyle olsun çok iyi yerlere gelmeyi hakeden biri..Grup elemanlarına da diyecek laf yok zaten..Trio Party'e başarılar dilerim.

vokalistlerini eskiden beri tanırım eskiden davul calardı sımdı gıtara vokale felan mı baslamıs.hey allahım yaa bı zaman sonra çello felan calarsa sasırmıcam.istikrar arkadasım istikrar biraz.arkandakı basscıyla davulcuya acı bırak artık muziği ugrasma.

handlev demiş ki:
basarılar arkadaslar sarkılarınızdan dolayı tebrik ediyorum cok basarılı bence :D
e zaten bu kadar tebrik ve başarı mesajı alan bi grubun konserinin dolup taşmaması saçma olur zaten :LOL: konserinizde başarılar. orada olamasamda tüm müzik ve rock sever arkadaşlarıma haber verdim umarım herşey yolunda gider sizin için

IF'deki konserinizde başarılar arkadaşlar bu bir rüya bencede çok güzel bi parça yazın çok dinliicez parçayı böyle devam edersiniz yolunuz açık olsun :)

Selamlar :)

Zaman içerisinde biraz koptuk ama Burak sağolsun güzel mesajıyla dikkatimi çekti de sitenizi görme ve kaydınızı dinleme şansı buldum.

Öncelikle gerçekten eski günleri düşününce kendinizi bu kadar geliştirmenizi ve hayallerinize koşmanızı takdir etmemek mümkün değil.

İşin komik tarafı benim eski gitar öğrenilerimin bazılarının sonradan bas gitarcı olarak piyasada başarılı işler yapmaları (Örn: Basri (TNK), Ertuğrul (DEM), Efe (Dreamtone), Yunus (Roulette) ve şimdi de Burak).
Buradan ulaşmam gereken sonuç iyi mi kötü mü henüz karar verebilmiş değilim :D

Gelelim kaydınıza...

Benim sevdiğim tarz bir deneme olmuş "Bu bir rüya"
Vokaller, davullar ve kayıt başarılı geldi kulağıma.

Bas gitar tonları ise keşke biraz daha Mojo - Lady tadında olsaymış dedim kendime. Sanki biraz tiz ve kemik geliyor gibi ;)

Girişte bas gitarda, sonlara doğru da sample seslerde biraz senkron kayması var sanırım.

Son nakaratın öncesinde yer alan boşluk bana çok uzun geldi. Ardından gelen girişe bizi biraz daha hazırlasaydınız keşke.
Sonra gelen tansiyon artışı çok başarılı olmuş.

Bir de bayan vokalin (ses çok hoş) girdiği yerlerde ortalık biraz fazla karışmış gibi. Mikste sesler biraz birbirinden ayrılabilir belki.

Umarım yazdıklarımın size faydası olur. Zira amacım başkaları anlamasa da hep bu oldu.

Dostluğumuza istinaden kulağıma çarpan ufak noktaları dile getirmeyebilirdim ama bu şekilde emek harcadığınız güzel çalışmanıza katkıda bulunabilme şansını kaçırmış olurdum :)

Sizileri en güzel yerlerde görüp daha da gururlanmak dileğiyle.

Başarılar
MG

bass soundu konusunda katılıyorum.Ancak kayıtlarda ki basslar geçici.Biraz aceleye geldide diyebiliriz:)Normalde en son bass kayıtlarına geçicektik ama o sıra benim bazı işlerim çıktı ve ara vermek zorunda kaldık.Basların pilotları kaldı.Zaten parçada tanıtım amaçlı olduğu için çok üstünede varmadık açıkçası.Kısaca sadece bass kayıtları kaldı:)Umarım takip eden günlerde basları ve sampleları yeniden çalınmış ve masteringi yapılmış bir kayıtla karşınıza çıkarız.Değerli yorumlar için çok teşekkürler.

fanor demiş ki:
bass soundu konusunda katılıyorum.Ancak kayıtlarda ki basslar geçici.Biraz aceleye geldide diyebiliriz:)Normalde en son bass kayıtlarına geçicektik ama o sıra benim bazı işlerim çıktı ve ara vermek zorunda kaldık.Basların pilotları kaldı.Zaten parçada tanıtım amaçlı olduğu için çok üstünede varmadık açıkçası.Kısaca sadece bass kayıtları kaldı:)Umarım takip eden günlerde basları ve sampleları yeniden çalınmış ve masteringi yapılmış bir kayıtla karşınıza çıkarız.Değerli yorumlar için çok teşekkürler.

Daha iyisini yapabileceğinize inanıyorum :)
Yeni kayıtları heyecanla bekliyoruz.

Konserde başarılar :)
MG

Geri