Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

evet.rengi turkish editionla aynı. 12. perdedeki inlay dışında köprü farklı. turkish edition ın köprüsü tone-prose, x-custom ınki double locking-II. x-custom da sap manyetiği olarak SH2-jazz var.TE'da sap manyetiği olarak Seymour Duncan SH-1(59') var.ayrıca daha ufak detaylar da var.

merhabalar buda benim gitarım :) biraz mütevazi ama bana göre en güzeli ;)

spa0885qf6.jpg

Mic aslında iyi gitar ama su kaplama olayına ozen gostermek gerekyormus.. zira elemanın birinin gitaırnda o kaplamanın kalktıgını gormustumde icim gitmişti.. yuh lan nasıl gitar kullanmak bu diye sorarken kendi kendime eleman bakısımdan anlamıs olacakki acıklama yapma istegi duymustu.. kalorifere gelmis gitarın o kısmıda o yüzden kaplama kalkmıs falan filan.. Turkish Edition da güzel ama bu ayrı bir güzel gitar :) ama en güzel cort benim KX-Custom :)

isimbulamadim demiş ki:
merhabalar buda benim gitarım :) biraz mütevazi ama bana göre en güzeli ;)

spa0885qf6.jpg

sanırım david gilmour gibi yapmışsın pickguardı, benim de öyle bir niyetim var, çok güzel omuş. Mütevaziyi falan boşver sen manyetiklerin iyi olsun, sen iyi ol, gitar kalas olmasın, gerisi önemli değil.

halilpazarlama demiş ki:
squier değilmi bu yok abi ya çok güzel bu gitarlar boşver , adam gibi modifiyeyle valla çoğu cancanlı gitarı yer
valla abi şu an köprü manyetiğini seymour duncan SSL-3 modeli ile değiştirdim geri kalanıda u.s.a. fender manyetiği takcam dip gürültüyü azaltmak için potansları falan değiştircem bide ts-9u aldımmı kimse tutamaz beni sanırsam..

kenna demiş ki:
sanırım david gilmour gibi yapmışsın pickguardı, benim de öyle bir niyetim var, çok güzel omuş. Mütevaziyi falan boşver sen manyetiklerin iyi olsun, sen iyi ol, gitar kalas olmasın, gerisi önemli değil.

evet ya pickguardı biraz david gilmourdan özendim ki gitar david gilmourinkinin klonu oldu :) bakalım üzerinde çalışcam bu gitarın nedense kanım kaynadı..

Geri