SX gitarlar hakkında

• Konuyu açan Konuyu açan the_rocker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sx Stt57'min son hali. Köprü Guitar Fetish çelik köprü ile değişti (büyük bloklu), pickguard Dragon Fire Hss, akort kulakçıkları da Wilkinson EzLock, diğer metal aksamlar siyahla değiştirildi, sap biçimine de Fender görüntüsü verildi. Tüm bunları uygulayan Fatih Yılmaz'a da saygılarımı ve teşekkürlerimi iletmeyi bir borç bilirim 🙂 Yakında son haline ilişkin bir video ekleyeceğim.

sx.webp

Sx Stt57'min son hali. Köprü Guitar Fetish çelik köprü ile değişti (büyük bloklu), pickguard Dragon Fire Hss, akort kulakçıkları da Wilkinson EzLock, diğer metal aksamlar siyahla değiştirildi, sap biçimine de Fender görüntüsü verildi. Tüm bunları uygulayan Fatih Yılmaz'a da saygılarımı ve teşekkürlerimi iletmeyi bir borç bilirim 🙂 Yakında son haline ilişkin bir video ekleyeceğim.

43655 eklentisini görüntüle
Harika olmus yahu 😀 Aslinda buna floyd rose da cok harika olur [emoji14]manyetikler nedir acep ?

43655 eklentisini görüntüle

Köprü ve blok kalitesi nasıl? Meksika olandan mı getirdin?

başlığın 20 sayfasını da okuyamadım , bilmiyorum bu tarz şeyler bahsedildi mi ama bende sx tele vardı forumda sattım bikaç ay önce , köprüde twang king vardı şuan satılık ; elektrik aksamını değiştirttim beklentimin %1ini karşılamadı. gerçekten nerdeyse hiçbir şeye yaramadı bu yaptıklarım ve diğer sx lere göre gerçekten daha güzel bir işçiliğe sahip bir sx di (2013 modeldi ve yorumlarım 2013 model olanlar içindir). meksika fenderle falan karşılaştıran arkadaşlar ne yaşıyor bilmiyorum , meksika fender de kullandım onu da forumdan bir arkadaşa sattım ve sx gitarlara tanrı elini değse yine meksika fendere ulaşamaz. naçizane fikrim , sx yerine o parayla sigara falan çözün daha çok keyif verir. peace

başlığın 20 sayHer Sfasını da okuyamadım , bilmiyorum bu tarz şeyler bahsedildi mi ama bende sx tele vardı forumda sattım bikaç ay önce , köprüde twang king vardı şuan satılık ; elektrik aksamını değiştirttim beklentimin %1ini karşılamadı. gerçekten nerdeyse hiçbir şeye yaramadı bu yaptıklarım ve diğer sx lere göre gerçekten daha güzel bir işçiliğe sahip bir sx di (2013 modeldi ve yorumlarım 2013 model olanlar içindir). meksika fenderle falan karşılaştıran arkadaşlar ne yaşıyor bilmiyorum , meksika fender de kullandım onu da forumdan bir arkadaşa sattım ve sx gitarlara tanrı elini değse yine meksika fendere ulaşamaz. naçizane fikrim , sx yerine o parayla sigara falan çözün daha çok keyif verir. peace

Baştan okuyaydın Afgan otu kafası yaşadığımızı, hatta araya Hint malının da karışınca iyice woouuwww olduğumuzu çözebilirdin. Neymiş, okumak lazımmış. Yaaaaa, yaaa 😀 😀

Şaka bir yana, başlık hortladığından beri dediğimiz en mühim ve klasik şey "denemeden almayın". İşin bu kısmı hakikaten mühim, zira çabuk gaza gelen bir toplumuz. Yapım yılı ne olursa olsun, öyle her SX az çok modlama ile onu tokatlar, bunu yumruk manyağı eder diye kural kaide yok. Senin başına geldiği gibi hayal kırıklığı da yaratabilir. İşin gçözebildiğimiz genel kaidesi, düzgün ağaç işçiliği, rezonansı olan, modlamaya değecek SX'i bulabilmek. Bunlar olmadıktan sonra istersen üç bin lira harca modlamaya, gram yararı olmaz.

Nihayet olumsuz bir yorum geldi yahu! Başlıkta demokrasi eksiği var ya da bir şeyler yolumda değil gibi hissetmeye başlamıştım 🙂

Bu amerikan Alder ve amerikan Ash ne oluyor beyler 🙂 Amerikada üretilmiş kesilmiş ağaç mı nedir.

Bir tane daha gerideki sayfaları okumaya üşenmiş tembel kişilik. İlle de damarıma basıp içimdeki nalet, huysuz sıfırcı hocayı ortaya çıkacaksınız değil mi 😀

Buyurunuz, sahife 14, hoca anlatmış konuyu:

Katkı için teşekkürler 🙂
SX'lerin hepsinin aslında Çin ağacı olduğunu düşünüyorum. Brezilya'dan sanırım biri Amerikan Alder'in boyasını söküp incelemiş. Kaplama gibi bir şey var gövdede. Överken eksilerini de söylemem gerek:

Louco Por Guitarra: SX de Alder... Alder? Qual dos 23 tipos?

😀 😀 😀

Geri