SX gitarlar hakkında

• Konuyu açan Konuyu açan the_rocker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Renkler ve zevklere bakar.. Bence deger.. baskasi ne dusunur bilemem.. su an bu gitari asla satmam. Blade texas pro var iddiali konusmayayim ama bu varken cantasindan cikamiyor..

Gitarin kendusini 170 e aldigimda dikkate alinirsa toplam 2 ayda 770 tl harcadigim bu gitar Fender seviyesinde caliyor.

Ha lerde en kotu sartta bu parcalari soker baska gitarda her zaman kullanirim
ne ettin abi,geri gönder blade i o zaman,blade yer sx dinlemez,fender meksikaları da yer,standard amerikan fenderle karşılıklı rakı içer muhabbet eder ,ama deluxe e yem olur,customlara karşı tek lokmalıktır.blade in sap sx de ne arar abi yapma etme hemen hardcaseden çıkarıp çalıyosun. 😀

ne ettin abi,geri gönder blade i o zaman,blade yer sx dinlemez,fender meksikaları da yer,standard amerikan fenderle karşılıklı rakı içer muhabbet eder ,ama deluxe e yem olur,customlara karşı tek lokmalıktır.blade in sap sx de ne arar abi yapma etme hemen hardcaseden çıkarıp çalıyosun. 😀
😀😀😀😀😀😀😀😀
Mesela dedik canımmmm..
Kıyarmıyım ben ona.. Söylemeye çalıştığım SX de çok iyi oldu.. o

Sx brotherhood Uploaded by Nusret.Altunay_642_fb at Your Listen line6 jm4 ,blues backing track üzerine dün iki ara bir derede biraz zırvaladım 🙂 alder stratın 57-62 manyetiklerle üst eşik değişmiş bridge ve block yenilenmiş son hali ile amatörcene 🙂
Bence çok güzel olmuş, İşte bu ya bunu istiyoruz . Kayıtları koyalım yaptığımız modlamayı dinletmedikten sonra neye işe yarar🙂 hakkatten Vintage tonu var baya baya. Küçük bir tavsiye delayı biraz daha kısabilirdin, gamlarda güzel gezmişsin azcıkta harmoniklere önem versen azcık bendlere pinc lere köklensen daha bir tadından yenmez bu kayıt valla..eline sağlık

Olumlu eleştirileriniz için teşekkürler dostlar zaman elverdiği ölçüde ara ara bişiler tıngırdatıp kaydetmeye çalışacağım mesaj alınmıştır 🙂

SX GGT-1 STB HB les paul model gitarını arıyorum. Gören, bilen var mıdır?
Aşağıdaki gitarları bulup modlamak lazım.

SXGG1STDHBPICT0032.jpg

SXGG1STDHBPICT0033.jpg

SXGG1STDHBPICT0034.jpg

Merhaba,
SX Strat için güzel bir üst eşik arıyorum. Bilyeli olabilir.
Fender LSR Roller Nut adıyla bir ürünü var. Bu veya buna benzer ürün tavsiyesi, fiyatları ve nerede var, görenlerden bilgi bekliyoum.
url

Benim yakışıklı da burada;
Pickguard uygun değilmiş ben de biraz eğeleyerek uygun hale getirdim. Biraz zamanımı aldı ama değdiğini düşünüyorum🙂

46510 eklentisini görüntüle 46511 eklentisini görüntüle 46512 eklentisini görüntüle 46513 eklentisini görüntüle
Fender tremolo sistemini nerden ve ne kadara aldığınızı sorabilir miyim?

Geri